37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:950213.jpg|75px|link=Avsnitt 6 februari 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 februari 1995|6 februari 1995]]'''}}||Loopingz||{{youtube|id=etbaw4VPEpo}} | |[[Fil:950213.jpg|75px|link=Avsnitt 6 februari 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 februari 1995|6 februari 1995]]'''}}||Loopingz||{{youtube|id=etbaw4VPEpo}} | ||
|- | |||
|[[Fil:950508.jpg|75px|link=Avsnitt 8 maj 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]'''}}||Curt Borkman, Help||{{youtube|id=5B5WU0xnE5k}} | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:961113.jpg|75px|link=Avsnitt 13 november 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 november 1995|13 november 1995]]'''}}||Göran Folkestad, Smoke Rings Big Band||{{youtube|id=BG0xwytPYjQ}} | |[[Fil:961113.jpg|75px|link=Avsnitt 13 november 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 november 1995|13 november 1995]]'''}}||Göran Folkestad, Smoke Rings Big Band||{{youtube|id=BG0xwytPYjQ}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:960304.jpg|75px|link=Avsnitt 4 mars 1996]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]'''}}||Göteborgs dragspelsklubb, Mölndalsdansskola, Henrik Reinhold Wennerborn||{{youtube|id=7ZBsHN9nS_w}} | |[[Fil:960304.jpg|75px|link=Avsnitt 4 mars 1996]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 4 mars 1996|4 mars 1996]]'''}}||Göteborgs dragspelsklubb, Mölndalsdansskola, Henrik Reinhold Wennerborn||{{youtube|id=7ZBsHN9nS_w}} | ||
Rad 37: | Rad 37: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:971020.jpg|75px|link=Avsnitt 20 oktober 1997]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 oktober 1997|20 oktober 1997]]'''}}||Sounders||{{youtube|id=a7dxj6r-7fg}} | |[[Fil:971020.jpg|75px|link=Avsnitt 20 oktober 1997]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 20 oktober 1997|20 oktober 1997]]'''}}||Sounders||{{youtube|id=a7dxj6r-7fg}} | ||
|- | |||
|[[Fil:971027.jpg|75px|link=]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 27 oktober 1997|27 oktober 1997]]'''}}|| || | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:980216.jpg|75px|link=Avsnitt 16 februari 1998]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]'''}}||Stina Eriksson, Fritt Fram|| | |[[Fil:980216.jpg|75px|link=Avsnitt 16 februari 1998]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]'''}}||Stina Eriksson, Fritt Fram|| | ||
Rad 47: | Rad 49: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:980914.jpg|75px|link=Avsnitt 14 september 1998]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 september 1998|14 september 1998]]'''}}||Lena G's|| | |[[Fil:980914.jpg|75px|link=Avsnitt 14 september 1998]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 september 1998|14 september 1998]]'''}}||Lena G's|| | ||
|- | |||
|[[Fil:981019.jpg|75px|link=]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 19 oktober 1998|19 oktober 1998]]'''}}||Magnus Karlberg|| | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:981102.jpg|75px|link=Avsnitt 2 november 1998]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 november 1998|2 november 1998]]'''}}||Pierre Eriksson Trio||{{youtube|id=eL1bGYmfkfU}} | |[[Fil:981102.jpg|75px|link=Avsnitt 2 november 1998]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 2 november 1998|2 november 1998]]'''}}||Pierre Eriksson Trio||{{youtube|id=eL1bGYmfkfU}} |
redigeringar