37 860
redigeringar
Pawhlen (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:950213.jpg|75px|link=Avsnitt 6 februari 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 februari 1995|6 februari 1995]]'''}}||Loopingz||{{youtube|id=etbaw4VPEpo}} | |[[Fil:950213.jpg|75px|link=Avsnitt 6 februari 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 6 februari 1995|6 februari 1995]]'''}}||Loopingz||{{youtube|id=etbaw4VPEpo}} | ||
|- | |||
|[[Fil:961113.jpg|75px|link=Avsnitt 13 november 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 november 1995|13 november 1995]]'''}}||Göran Folkestad, Smoke Rings Big Band||{{youtube|id=BG0xwytPYjQ}} | |||
|- | |- | ||
|[[Fil:950508.jpg|75px|link=Avsnitt 8 maj 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]'''}}||Curt Borkman, Help||{{youtube|id=5B5WU0xnE5k}} | |[[Fil:950508.jpg|75px|link=Avsnitt 8 maj 1995]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 8 maj 1995|8 maj 1995]]'''}}||Curt Borkman, Help||{{youtube|id=5B5WU0xnE5k}} | ||
Rad 29: | Rad 31: | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:961014.jpg|75px|link=Avsnitt 14 oktober 1996]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]'''}}||Mingos||{{youtube|id=-Uk338Qniiw}} | |[[Fil:961014.jpg|75px|link=Avsnitt 14 oktober 1996]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 14 oktober 1996|14 oktober 1996]]'''}}||Mingos||{{youtube|id=-Uk338Qniiw}} | ||
|- | |- | ||
|[[Fil:970113.jpg|75px|link=Avsnitt 13 januari 1997]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 januari 1997|13 januari 1997]]'''}}||Amadeus||{{youtube|id=SPZBXtGKBa4}} | |[[Fil:970113.jpg|75px|link=Avsnitt 13 januari 1997]]||style="text-align: center;"|{{nowrap| '''[[Avsnitt 13 januari 1997|13 januari 1997]]'''}}||Amadeus||{{youtube|id=SPZBXtGKBa4}} |
redigeringar