37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 409: | Rad 409: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.04|4]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Hem & Verktyg, Vardagsrum, Soffa, Sovrum, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.04|4]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Hem & Verktyg, Vardagsrum, Soffa, Sovrum, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.05|5]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Semesterresa, Vitvaror, Hemelektronik, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.06|6]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Semesterresa, Vitvaror, Hemelektronik, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.06|6]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Kap Verde, Vitvaror, Lanzarote för hela familjen, Heminredning, La Palma, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.07|7]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hemelektronik, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar