37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 403: | Rad 403: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik, Vitvaror, mat, Heminredning, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.01|1]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Hemelektronik, Vitvaror, mat, Heminredning, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.02|2]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Vitvaror, Hemelektronik, Mat, Heminredning, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.03|3]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hemelektronik, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.04|4]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Hem & Verktyg, Vardagsrum, Soffa, Sovrum, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar