37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 10.01|1]''' || rowspan= "7"|Candela||Älskar Du Mig ||{{spotify|id=6txT0wmn4wtaPynbaOqApv}} | |||
|- | |||
||Malmö-Köpenhamn||{{spotify|id=5Eckupyks7AwUKF9bQ9RWl}} | |||
|- | |||
| Stanna en stund||{{spotify|id=05z5bHD82nCLX6Zjylhwle}} | |||
|- | |||
| Ingenting är bättre||{{spotify|id=6QIO7oFmxSuwNAHeOVFks1}} | |||
|- | |||
| Säg aldrig farväl||{{spotify|id=136rCMwnfImM9Aj7nKPUTm}} | |||
|- | |||
||Sommar en dag i juni||{{spotify|id=1sokpRVZLsLKsg8GZJXxYl}} | |||
|- | |||
||Jag ville vara nära dig||{{spotify|id=4sBUT71ZmOaq97Qz34Ajiy}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 10.08|8]]''' || rowspan= "7"|Mickeys||Du och jag och kärleken|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 10.08|8]]''' || rowspan= "7"|Mickeys||Du och jag och kärleken|| |
redigeringar