37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) m (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 10 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
||Candida|| | ||Candida|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 10.11|11]]''' || rowspan= "3"|Lotta Engbergs||Äntligen på väg||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4FRwAnNJl6A1bQ29kuzM2a]]</center> | |||
|- | |||
||När jag vilar i din famn||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/3ZWGiZjjLItmAtlPSHKXgr]]</center> | |||
|- | |||
|Vandrar i regnet||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5KRWNV1dxF7jnJazisvMQg]]</center> | |||
|- | |||
| rowspan= "4"|Lotta Engbergs och Pernilla Emme||Juliette & Jonathan|| | |||
|- | |||
|Håll om mig nu|| | |||
|- | |||
|Du är helt perfekt|| | |||
|- | |||
|I'm Gonna Rock It|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar