37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 22: | Rad 22: | ||
||Tre tända ljus||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/55ZgCF7qbMTTmEPr0SEhmm]]</center> | ||Tre tända ljus||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/55ZgCF7qbMTTmEPr0SEhmm]]</center> | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 05.12|12]]''' || rowspan= "3"|Drifters|| Nästa gång det blir sommar||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/270VS4k4P8GeIALYzuPrCH]]</center> | |||
|- | |||
||Laxå|| | |||
|- | |||
||Kommer tid kommer råd||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/1HP5nMdcOoMELL80H1er21]]</center> | |||
|- | |||
||Sandra Oxenryd och Drifters||Det är barnen vi tänker på | |||
|- | |||
||Brunnsbo musikklasser||Vi är blommor och vi kan allt | |||
|- | |||
||The Flying Eagles||Filippa | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]''' || rowspan= "5"|Göran Lindbergs orkester|| Om änglar finns||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7Lh0LfpwwKD1ssiDb219zq]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]''' || rowspan= "5"|Göran Lindbergs orkester|| Om änglar finns||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7Lh0LfpwwKD1ssiDb219zq]]</center> |
redigeringar