37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 7: | Rad 7: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|2]]''' |||Dannys|| Mona Lisa|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 05.02|2]]''' |||Dannys|| Mona Lisa|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.13|13]]''' || rowspan= "7"|Sannex || Vem slår ditt hjärta för||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0RZD4pA7coVjj95rzq5WXG]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.13|13]]''' || rowspan= "7"|Sannex || Vem slår ditt hjärta för||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/0RZD4pA7coVjj95rzq5WXG]]</center> | ||
Rad 22: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
||Tre tända ljus||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/55ZgCF7qbMTTmEPr0SEhmm]]</center> | ||Tre tända ljus||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/55ZgCF7qbMTTmEPr0SEhmm]]</center> | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 05.16|16]]''' || rowspan= "5"|Göran Lindbergs orkester|| Om änglar finns||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/7Lh0LfpwwKD1ssiDb219zq]]</center> | |||
|- | |||
||Moddy Blue||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/2IisdNRyZdPQ7yoJhKd77C]]</center> | |||
|- | |||
||Skepp i natten||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/5mPLnnO3nvQVmiJz5ckr6u]]</center> | |||
|- | |||
||Små ljusblå Förgätmigej||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/34jfqquqeYXpcvrNa1RzH6]]</center> | |||
|- | |||
||Den röda stugan||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4lal6KzJARvGYi21j9NH5C]]</center> | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Göran Lindbergs orkester & Tranås Frälsningsarmé||Tusentals gitarrer|| | |||
|- | |||
||Guldgrävar sången|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar