Vinster i spel 2: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här är en lista över vilka vinster som funnits i spel 2 sedan säsong 45. ==Säsong== ===Säsong 45=== {|class="wikitable" |- ! # ! Vinster |- |style="text-align...') |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 8: | Rad 8: | ||
! Vinster | ! Vinster | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 45.01|1]]'''||2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Inredning, Semesterresa, Bilduellen, Hemelektronik, Köksmaskiner Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 45.01|1]]'''||2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Inredning, Semesterresa, Bilduellen, Hemelektronik, Köksmaskiner, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 45.02|2]]'''||2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Inredning, Gorumetkryssning, Vitvaror, Mat, Volkswagen Polo TSI 90 Masters, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 45.03|3]]'''||2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Inredning, Semesterresa, Bilduellen, Lyxkryss Åland, Vitvaror, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 45.04|4]]'''||2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Volkswagen Tiguan TSI 160 Sport & Style, Vitvaror, Hemmafixaren, Inredning, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 7 augusti 2013 kl. 08.38
Det här är en lista över vilka vinster som funnits i spel 2 sedan säsong 45.
Säsong
Säsong 45
# | Vinster |
---|---|
1 | 2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Inredning, Semesterresa, Bilduellen, Hemelektronik, Köksmaskiner, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr |
2 | 2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Inredning, Gorumetkryssning, Vitvaror, Mat, Volkswagen Polo TSI 90 Masters, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 25.000 kr |
3 | 2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Inredning, Semesterresa, Bilduellen, Lyxkryss Åland, Vitvaror, Du väljer vinsten 10.000 kr, Du väljer vinsten 15.000 kr |
4 | 2 Sverigelotter, Ny Bingolott, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Volkswagen Tiguan TSI 160 Sport & Style, Vitvaror, Hemmafixaren, Inredning, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr |