37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(3 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 144: | Rad 144: | ||
|- | |- | ||
|Ge dej tid||{{spotify|id=1nD5XbD3CuUdd0NRjPeBw7}} | |Ge dej tid||{{spotify|id=1nD5XbD3CuUdd0NRjPeBw7}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.11|11]]''' || rowspan= "7"| Fernandoz||Dina ögon svarar ja||{{spotify|id=3T3jptDthlvZXkWG4pHC5d}} | |||
|- | |||
|Mitt liv med dig|| | |||
|- | |||
|Det Är Svängig Rock'n'roll||{{spotify|id=77eK86RDjkpUjjaWxpucXb}} | |||
|- | |||
|Green, Green Grass of Home||{{spotify|id=4oveONBPQAlJcBYY2MvmUr}} | |||
|- | |||
|Tusen Ängars Blommor||{{spotify|id=4h5kcesqqqaMamMuk8BEmO}} | |||
|- | |||
|Det är dig jag tänker på||{{spotify|id=76MwKLOze0QLUSaGtWBRCc}} | |||
|- | |||
|Härlig lördag||{{spotify|id=4CkJ8aHOQIW65dbkGrnWqP}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.12|12]]''' || rowspan= "7"| Streaplers||Lång väg till dig||{{spotify|id=18kq3fkU3ZiZrUFVUG3GOt}} | |||
|- | |||
|Till min kära||{{spotify|id=1Hc7Vn8gOJXdIRos1WXKsq}} | |||
|- | |||
|Fest på Logen||{{spotify|id=10vpdkUyyQJ7dHc88gjRlh}} | |||
|- | |||
|Sol och semester|| | |||
|- | |||
|Kom ihåg att livet rispat hennes själ|| | |||
|- | |||
|Mogen för rock´n roll|| | |||
|- | |||
|Sea Cruises|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.13|13]]''' || rowspan= "7"| Grönwalls ||Jag tror på kärleken||{{spotify|id=4f7nCE9wyeYl45n8IvMWdN}} | |||
|- | |||
|En plats i solen||{{spotify|id=09iCK4I0tdgqWSxq6deF6n}} | |||
|- | |||
|Klackarna i taket||{{spotify|id=5C46GpjNRJJihGZww6jxWU}} | |||
|- | |||
|Ett liv tillsammans||{{spotify|id=3TRYwQ4hmYbf32PrmeIos8}} | |||
|- | |||
|Vindarnas melodi||{{spotify|id=4SCk1UhlKIxd4KpoS1B7mo}} | |||
|- | |||
|Har du sett stjärnorna||{{spotify|id=7aoOTJf5Fmonzqv8NVS58i}} | |||
|- | |||
|Kärlekens språk||{{spotify|id=4UHuT6Glady4ObHIV5MOqO}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.14|14]]''' || rowspan= "7"|Göran Lindbergs orkester ||Den röda stugan||{{spotify|id=4lal6KzJARvGYi21j9NH5C}} | |||
|- | |||
|Duvan||{{spotify|id=/0bSBqhY262v5bo2Wblzcfc}} | |||
|- | |||
|Jag älskar hur du älskar mig||{{spotify|id=6nDMnfzQd5m5Ho803i9uP9}} | |||
|- | |||
|Jag har hört den sista lärkan||{{spotify|id=0c9v8iNg7enHXKpXP8Eza0}} | |||
|- | |||
|Varje stjärna bär Ditt namn||{{spotify|id=0NxHffg0DYSkF7nsmLnQDb}} | |||
|- | |||
|Varje morgon är en gåva||{{spotify|id=1d2tq4TS4xcEpE2ZH6owoc}} | |||
|- | |||
|Du gröna dal||{{spotify|id=3ZjGo0ZTZE75df9uSg37KF}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 07.15|15]]''' || rowspan= "6"| Lotta Engbergs||Ringen på mitt finger||{{spotify|id=0MGxclUHPw0Y2uJKNohTTZ}} |
redigeringar