37 965
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 248: | Rad 248: | ||
|We wish you a merry Christmas|| | |We wish you a merry Christmas|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" |'''[[Avsnitt 43.20|20]]''' ||Yohio||Without wings||{{spotify|id=7C3dHhRcnQ6BzOo0cDCTPB}} | | style="text-align: center;" rowspan= "16"|'''[[Avsnitt 43.20|20]]''' ||Yohio||Without wings||{{spotify|id=7C3dHhRcnQ6BzOo0cDCTPB}} | ||
|- | |||
|rowspan= "4"|Göteborgs gospel ||Julpolska|| | |||
|- | |||
|Räven raskar över isen|| | |||
|- | |||
|Hallejula|| | |||
|- | |||
|Joy to the world|| | |||
|- | |||
|Göteborg Gospel, Magnus Carlsson och Sanna Nilsen||O helga natt|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Sean Banan||Gott nytt jul||{{spotify|id=4cZK2D6waXuJzFdcaulD5q}} | |||
|- | |||
|Sean den förste Banan|||{{spotify|id=5J2UfqBylH8jDQZJnxby81}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Sanna Nielsen||Viskar ömt mitt namn||{{spotify|id=4oCnlCop3OBFjSZQJalV2F}} | |||
|- | |||
|Jul, jul strålande jul||{{spotify|id=0wuyRF7L5AWtJ52p36dBEr}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Magnus Carlsson||Arrival||{{spotify|id=5yXRavljjtEO5RfvJqwtG7}} | |||
|- | |||
|Little Drummer Boy|||{{spotify|id=2ksvFKp9e5RSfrcvxfaRkW}} | |||
|- | |||
|Lotta Engberg & Christer Sjögren||The Christmas Song|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Stilla natt|| | |||
|- | |||
|Lyss till änglasångens ord|| | |||
|- | |||
|Vid Betlehem en vinternatt|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar