37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 114: | Rad 114: | ||
|- | |- | ||
|Vid en liten fiskehamn|| | |Vid en liten fiskehamn|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 43.10|10]]''' || Mats Bergmans||Drömmarnas man | |||
||{{spotify|id=2KolQdTQCVB6yrV0ncrP5K}} | |||
|- | |||
|Donnez ||Åhus Strand||{{spotify|id=6pfrnrrFbZXsJLnZvsfY04}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Eloise|| | |||
|- | |||
|Tio tusen röda rosor|| | |||
|- | |||
|Inget stoppar oss nu|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar