37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 21: | Rad 21: | ||
|- | |- | ||
|Att angöra en brygga|| | |Att angöra en brygga|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 43.02|2]]''' || rowspan= "3"|Nanne Grönwall||Jag måste kyssa dig || {{spotify|id=6kVP66sePCuH7MFidScdvm}} | |||
|- | |||
||Avundsjuk ||{{spotify|id=0cH3Fk2FKjblnoSwAaB1Mw}} | |||
|- | |||
||Håll om mig ||{{spotify|id=6LjXwyNIh30VWsnvT8JHhz}} | |||
|- | |||
|Bröderna Rongedal och Chess||Jag vill se Schack|| | |||
|- | |||
|Bröderna Rongedal||Just a Minute||{{spotify|id=2eAgErGWqrXow47SjwTqMp}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Just a Minute|| | |||
|- | |||
|Alexandra|| | |||
|- | |||
|I know him so well|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar