37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(6 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 167: | Rad 167: | ||
|- | |- | ||
|Paco´s delight|| | |Paco´s delight|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 30.16|16]]''' ||rowspan= "2"| Östen med resten||Mycket vill ha mer||{{spotify|id=1ljUs1d9TQj6bgKrIMWXkK}} | |||
|- | |||
|Hallå västindien|| | |||
|- | |||
||Agnes Carlsson||Stranded||{{spotify|id=2flVcZUDfnPaUFPtC1aJS3}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Östen med resten ''(bingomusik)''||Swingolotto|| | |||
|- | |||
|Folkloristiskt utspel|| | |||
|- | |||
|Nuage|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 30.17|17]]''' ||Electric Banana Band ||Kameleont||{{spotify|id=3Yk5ySEdTCvtpnTWchtzUu}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Viktoria Tolstoy och Nils Landgren ||Summer night city|| | |||
|- | |||
||Be there for you|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Shirley Clamp||När kärleken föds||{{spotify|id=7sro3mszYy7jOUQRXPaFnV}} | |||
|- | |||
||I en annan del av världen||{{spotify|id=0Q4tEMVxG1XF7sLTDBfwbP}} | |||
|- | |||
|Anna Book||Andalucia||{{spotify|id=5sN9fpgTeHJ8rRbPYxgKAr}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||The shadow of your smile|| | |||
|- | |||
|In a funky mood|| | |||
|- | |||
|Wings of joy|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 30.18|18]]''' ||rowspan= "2"| Emmylou Harris och Mark Knopfler ||This is us||{{spotify|id=3fUGp8Tt009rrMINfxeJxQ}} | |||
|- | |||
|If this is goodbye||{{spotify|id=2y5oGC61XrH85rF6Ii78kS}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Mattias Bylund ''(bingomusik)''||Sleepy|| | |||
|- | |||
|Babylon sister|| | |||
|- | |||
|Black cow|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 30.19|19]]''' ||rowspan= "2"| Tomas Ledin||Vi är på gång||{{spotify|id=0VTH9aztFu5fhpCgFY2YhK}} | |||
|- | |||
|Gilla läget||{{spotify|id=7CpDVvxPQiwBkLCR3QhUj1}} | |||
|- | |||
|Eric Gadd ||Meet me here||{{spotify|id=0kItvomlIMsihkBDuNfOOE}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Carl-Magnus Carlsson ''(bingomusik)''||Piano Man|| | |||
|- | |||
|Just Another Monday blues|| | |||
|- | |||
|Turistens klagan|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 30.20|20]]''' ||rowspan= "2"| Sylvia Vrethammar ||Finally||{{spotify|id=24ji1rAmibzAMxQLISpuIt}} | |||
|- | |||
|Champagne, Champagne||{{spotify|id=3mqcQhdUNKU3vysUjSiv18}} | |||
|- | |||
|Elias featuring Frans||Who's da' Man ||{{spotify|id=5mMPRHl3cvKvdJoyGjvyhj}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Jan Lundgren band ''(bingomusik)''||A touch of you|| | |||
|- | |||
|Time to leave again|| | |||
|- | |||
|Belgian blues|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 30.21|21]]''' ||rowspan= "2"| Atomic Swing||Dream on||{{spotify|id=1Da45i92yBYsJGM3EWecUm}} | |||
|- | |||
|Stone me into the groove||{{spotify|id=41wzxIWlUkVnpgn811xa4f}} | |||
|- | |||
|Patrik Isaksson||Innan klockan slår||{{spotify|id=0qB0FYAgRIKNIH2amIZ4Xq}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Linn Maria Wågberg ''(bingomusik)''||Leos sommarvals|| | |||
|- | |||
|Himlen måste sakna en ängel|| | |||
|- | |||
|Du som valde mig|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 30.22|22]]''' ||Tina Ahlin och Göteborgs kammarkör ||Den blomstertid nu kommer|| | |||
|- | |||
|Amy Diamond ||Don't cry your heart out||{{spotify|id=2L4PelZ6AKs1WGeAXAGlKa}} | |||
|- | |||
|Lill Lindfors ||Här är Den Sköna Sommaren||{{spotify|id=5BCOQKBBwFw515wnTgPN9N}} | |||
|- | |||
|Marie Fredriksson ||Sommaräng||{{spotify|id=18qdwjKPFKaovBl0BpEzQC}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Robert Wells||Seven nights to Rock||{{spotify|id=1Da45i92yBYsJGM3EWecUm}} | |||
|- | |||
|Born to boogie||{{spotify|id=41wzxIWlUkVnpgn811xa4f}} | |||
|- | |||
|Tina Ahlin, Göteborgs kammarkör och husbabdet ''(bingomusik)''||Sommarpsalm|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Husbandet och Magnus Johansson ''(bingomusik)''||Moonriver|| | |||
|- | |||
|Hello Mr Sunshine || | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar