38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 118: | Rad 118: | ||
||Så skimrade|| | ||Så skimrade|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 26.12|12]]''' ||rowspan= "4"|Hep Stars||Cadillac||{{spotify|id=0ImpLapZy69W1KfwsMRRi3}} | ||
|- | |- | ||
|Wedding||{{spotify|id=7atjXDeCfJOptFfKlsC3No}} | |Wedding||{{spotify|id=7atjXDeCfJOptFfKlsC3No}} | ||
Rad 127: | Rad 127: | ||
|- | |- | ||
|Shirley Clamp||Min kärlek||{{spotify|id=0BI3U4yC7D1N5rDKCSWy27}} | |Shirley Clamp||Min kärlek||{{spotify|id=0BI3U4yC7D1N5rDKCSWy27}} | ||
|- | |||
|Astrid Hovensjö||Blåsippor|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"| Husbandet ''(bingomusik)''||Se på mig|| | |||
|- | |||
||Dansa i neon|| | |||
|- | |||
||Never let it go|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 26.13|13]]''' ||Ann-Louise Hanson, Tova Carson och Siw Malmkvist||C'est la vie||{{spotify|id=/33t1a23OVsFoiiAP8XuifV}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 26.13|13]]''' ||Ann-Louise Hanson, Tova Carson och Siw Malmkvist||C'est la vie||{{spotify|id=/33t1a23OVsFoiiAP8XuifV}} |
redigeringar