38 029
redigeringar
(Ett par låttitlar redigerade) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 207: | Rad 207: | ||
|- | |- | ||
|Berzelii park || | |Berzelii park || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 50.15|15]]''' ||A Tribute to Dire Straits||Walk of Life|| | |||
|- | |||
|Creedence Tribute||Cotton Fields|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"| A Tribute to Dire Straits ''(bingomusik)''||Local Hero|| | |||
|- | |||
|Have you ever seen the rain|| | |||
|- | |||
|Your latest trick|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 50.16|16]]''' || rowspan= "2"|Lill-Babs ||Full Orkan || | |||
|- | |||
|Leva livet||{{spotify|id=6P40lE9SODIcT21NpmRd2I}} | |||
|- | |||
|Mimi Werner||Ain't no good||{{spotify|id=4sgyxqQCbfLmU2gG3mbH0a}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||The most beautiful girl in the world|| | |||
|- | |||
|April, april|| | |||
|- | |||
|Reumatikerna i Mark || | |||
|} | |} |
redigeringar