Telefonnummer/Säsong 17: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med '{| class="wikitable" |- ! # !! Vinst!!Telefonnummer!!Kostnad |- | style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''Säsong 17''' || Bingo||0718-523 23||1 kr |- || Lådchansen||07...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|- | |- | ||
|Ringchansen||0718-520 83||1 kr | |Ringchansen||0718-520 83||1 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 17.11|11]]'''||Vägen till Bingoslottet|| 0718-810 73||1 kr | |||
|- | |||
|Ringchansen (över)||0718-510 72||1 kr | |||
|- | |||
|Ringchansen (under)||0718-520 83||1 kr | |||
|} | |} |