38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 262: | Rad 262: | ||
|rowspan= "2"|Arvingarna||Ängel||{{spotify|id=2Rsioa3rVrJcQQwiuCr1nv}} | |rowspan= "2"|Arvingarna||Ängel||{{spotify|id=2Rsioa3rVrJcQQwiuCr1nv}} | ||
|- | |- | ||
|Älska och förför mig|{{spotify|id=6YtSW4GwPZAW8l3M7Zc2qA}} | |Älska och förför mig||{{spotify|id=6YtSW4GwPZAW8l3M7Zc2qA}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "4"|Arvingarna''(bingomusik)''||Jeannie|| | |rowspan= "4"|Arvingarna''(bingomusik)''||Jeannie|| | ||
Rad 271: | Rad 271: | ||
|- | |- | ||
|Louise || | |Louise || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 46.21|21]]''' ||Arvingarna & Erica Sjöström||Livet kommer inte i repris|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Arvingarna||Hur ska det bli, hur ska det gå||{{spotify|id=63Cc5qcrVD7TmltVWyjPjQ}} | |||
|- | |||
|Eloise||{{spotify|id=1cmdyYqbzc8fvHsmtErxx0}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Arvingarna''(bingomusik)''||Idas sommarvisa|| | |||
|- | |||
|Hon kommer med sommaren|| | |||
|- | |||
|En sommar med dig|| | |||
|- | |||
|Sommaren är kort|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar