38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(12 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 56: | Rad 56: | ||
|- | |- | ||
|| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | || Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.10|10]]'''||Jackpotflax||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Julshopping i London||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.11|11]]'''||Jackpotflax||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||1000 kr||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Jackpotflax||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Thailand||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.13|13]]'''||Biltolvan||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|| Jackpotflax||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 43.14|14]]'''||Jannes presentbord||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|| Jackpotflax||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.15|15]]'''||Vinstjakten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||New York||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|| Jackpotflax||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.16|16]]'''||Jackpotflax||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Thailand||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.17|17]]'''||Julkalendern||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|| Jackpotflax||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Teneriffa||099-315 70||9.90 kr||Jämn | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.18|18]]'''||Vinstjakten||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|| Jackpotflax||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Mat||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "2"| '''[[Avsnitt 43.19|19]]'''||Jannes julbord||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|| Jackpotflax||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 43.20|20]]'''||Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Childhoodbilen||099-325 80||9.90 kr hela beloppet går till Childhood|| | |||
|- | |||
|Jackpotflax||099-315 50||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Julklappar till barnen||099-315 20||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Julklappsäcken||099-315 90||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Hästen||099-315 30||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Ipad Mini||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 43.21|21]]'''||Res vart du vill||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotflax||099-315 90||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Bilspelet||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |||
| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar