38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 48: | Rad 48: | ||
|- | |- | ||
||Vecka i New York||099-315 70||9.90 kr||Jämn | ||Vecka i New York||099-315 70||9.90 kr||Jämn | ||
|- | |||
|| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 43.09|9]]'''||Jackpotflax||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
||Resa till Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |- | ||
|| Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | || Frispelet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar