37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 493: | Rad 493: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.21|21]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Vitvaror, Lyxkryssning Åland, Hemelektronik, Semesterresa, Heminredning, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.21|21]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Vitvaror, Lyxkryssning Åland, Hemelektronik, Semesterresa, Heminredning, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.22|22]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Semesterkamera, Mat, Semesterkassa, Mallorca för hela familjen, Sport & Fritid, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.23|23]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Hem & Verktyg, Kreta för hela familjen, Semesterkamera, Lyxkryssning Åland, Semesterkassa, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar