37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 487: | Rad 487: | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.18|18]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Hemelektronik, Heminredning, Mat, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.18|18]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Hemelektronik, Heminredning, Mat, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.19|19]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Semesterresa, Vitvaror, Mat, Heminredning, Hemelektronik, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.20|20]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Vitvaror, Semesterresa, Hemelektronik, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 44.21|21]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 250 kr, 500 kr, Vitvaror, Lyxkryssning Åland, Hemelektronik, Semesterresa, Heminredning, Du väljer vinsten 15.000 kr, Du väljer vinsten 20.000 kr | |||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar