37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) |
AleWi (diskussion | bidrag) |
||
Rad 414: | Rad 414: | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.06|6]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Semesterresa, Vitvaror, Hemelektronik, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.06|6]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Semesterresa, Vitvaror, Hemelektronik, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43. | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.07|7]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Kap Verde, Vitvaror, Lanzarote för hela familjen, Heminredning, La Palma, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43. | |style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.08|8]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Hemelektronik, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.09|9]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Vitvaror, Semesterresa, Hemelektronik, Mat, Heminredning, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.10|10]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Semesterresa, Hemelektronik, Heminredning, Mat, Vitvaror, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.11|11]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Mat, Heminredning, Hemelektronik, Vitvaror, Semesterresa, Du väljer vinsten 25.000 kr, Du väljer vinsten 50.000 kr | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 43.12|12]]'''||Ny Bingolott, 2 Sverigelotter, 100 kr, 200 kr, 500 kr, Heminredning, Mat, Vitvaror, Hemelektronik, Semesterrresa, Du väljer vinsten 50.000 kr, Du väljer vinsten 80.000 kr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategori:Bingo]] | [[Kategori:Bingo]] |
redigeringar