37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 76: | Rad 76: | ||
|- | |- | ||
|Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | |Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.12|12]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Rena snurren||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar