37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 64: | Rad 64: | ||
|- | |- | ||
|20.000 kr||099-26 600 ||9.90 kr|| | |20.000 kr||099-26 600 ||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.10|10]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Dubbelhjulet||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 64.11|11]]'''||Flaxhjulet||099-14 400||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotten||099-25 500||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Tolvan||099-26 600 ||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar