37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|Bingolottos julkalender||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Bingolottos julkalender||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.12|12]]'''|| | |style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.12|12]]'''||Flygvärdinnorna ||099-315 80||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
| | |Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | ||
|- | |- | ||
|Thailand||099-315 70||9.90 kr|| | |Thailand||099-315 70||9.90 kr|| | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.13|13]]'''||Bilchansen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr||Udda | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar