38 083
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 82: | Rad 82: | ||
|- | |- | ||
|Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr||Udda | |Gran Canaria||099-315 70||9.90 kr||Udda | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "3"| '''[[Avsnitt 51.14|14]]'''||Guldruschen||099-315 80||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|Jackpotthjulet||099-315 45||9.90 kr|| | |||
|- | |||
|100 Sverigelotter||099-315 70||9.90 kr|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar