37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 78: | Rad 78: | ||
|- | |- | ||
||(25.000 kr) Anders Borg ||099-314 01||9.90 kr | ||(25.000 kr) Anders Borg ||099-314 01||9.90 kr | ||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 39.13|13]]'''||Julkalendern ||099-315 80||9.90 kr | |||
|- | |||
||Guldportfölj ||099-315 70||9.90 kr | |||
|- | |||
||Weekend i Göteborg med Eldsjälsgalan||099-315 90||9.90 kr | |||
|- | |||
||(Jumbojet nonstop till Thailand) Ag ||099-314 02||9.90 kr | |||
|- | |||
||(Jumbojet nonstop till Thailand) Au ||099-314 01||9.90 kr | |||
|} | |} |
redigeringar