37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 127: | Rad 127: | ||
|- | |- | ||
|La chanson des vieux amants|| | |La chanson des vieux amants|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 66.11|11]]''' ||C-Joe||Ahumma||{{spotify|id=3FekVM62XSKijk621AAaP3}} | |||
|- | |||
|Rockabilly Fabulous||Slow motion moment||{{spotify|id=0lpbdfBDAu6yF9DIme8uq1}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Walk like an Egyptian|| | |||
|- | |||
|Fades away|| | |||
|- | |||
|Jag ska måla hela världen lila mamma|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar