37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(8 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 267: | Rad 267: | ||
|- | |- | ||
|The sound of music|| | |The sound of music|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 64.17|17]]'''||rowspan= "2"|Andreas Lundstedt||Everything she wants|| | |||
|- | |||
|One more try|| | |||
|- | |||
|Mia Stegmar||Eternal Flame|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg, Andreas Lundstedt, Annika Jankell och Anna Charlotta Gunnarson||Ju mer vi är tilsammans|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Fragile|| | |||
|- | |||
||Hopelssly devote to you|| | |||
|- | |||
|Kids in america|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 64.18|18]]'''||rowspan= "2"| Jesus Christ Superstar||Gethsemane|| | |||
|- | |||
|I Don't Know How to Love Him|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Små lätta moln|| | |||
|- | |||
||Glad såsom fågeln|| | |||
|- | |||
|Vårvindar friska|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 64.19|19]]'''||rowspan= "2"|Secret Service||Oh Susie||{{spotify|id=0KOJA1DduTrI2J1diwL0oy}} | |||
|- | |||
|Flash in the night||{{spotify|id=2IUWDFVMeFaxDhJ3MXhQsU}} | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|The Real Group||Uti vår hage||{{spotify|id=3P6lx49Qukx6T55uLnTpKJ}} | |||
|- | |||
|Sol, vind och vatten|| | |||
|- | |||
|Sjösala vals|| | |||
|- | |||
|Vågorna|| | |||
|- | |||
|Good song|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Chili con carne|| | |||
|- | |||
||Let me love you|| | |||
|- | |||
|Stefania|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 64.20|20]]'''||Thomas Järvheden||Idioter||{{spotify|id=2trdwQX4kyr57vN1GjlhHz}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"| Triple & Touch||Fragancia|| | |||
|- | |||
|Ain't nobody|| | |||
|- | |||
|Come together|| | |||
|- | |||
|Efter sol kommer regn|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||The Book of Love|| | |||
|- | |||
||Ain't no mountain high enough|| | |||
|- | |||
|Come together|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 64.21|21]]'''||Smash Into Pieces||Six feet under||{{spotify|id=5DYCuzBPf13q0QZwQvjYzi}} | |||
|- | |||
||Patrik Isaksson||Bortom rop, bortom skratten||{{spotify|id=4OdL8R0HetQAo6IbrHfEIi}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||1985|| | |||
|- | |||
||Let me be your superhero|| | |||
|- | |||
|We Don’t Need Another Hero|| | |||
|- | |||
|What's Love Got to Do with It|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 64.22|22]]'''|||Andra Generationen||Vi vill leva, vi vill dö i Göteborg||{{spotify|id=1UTmPxnDBoL5kFgrgZYttG}} | |||
|- | |||
|Timo Räisänen||Musiken var min||{{spotify|id=3WTgoR7ePCzNMrUZJL08NQ}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Välkommen till Göteborg|| | |||
|- | |||
||Göteborg|| | |||
|- | |||
|Göteborg är staden på G || | |||
|- | |||
|Knö dej in|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 64.23|23]]'''||rowspan= "2"|Martin Almgren||Reach my goal||{{spotify|id=33wiXJl6zKSyH0idOssMZQ}} | |||
|- | |||
|Higher and higher||{{spotify|id=2NbIxElWShDPDota17MZMM}} | |||
|- | |||
|Jakob Samuel||Deep Down||{{spotify|id=3zxTVONgRauG7oWQDxPNkS}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Mitt sommarlov|| | |||
|- | |||
||Frösöblomster|| | |||
|- | |||
|Sommarspalm|| | |||
|- | |||
|Den blomstertid nu kommer|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 64.24|24]]'''||rowspan= "4"|Hasse Andersson||Herr Pommes om jag får be||{{spotify|id=59PVR09nJsTALVm1s9fABg}} | |||
|- | |||
|Om man är ett frö||{{spotify|id=1r6kafWxPaqPQI5VG1iRRm}} | |||
|- | |||
|Hej min sköna böna||{{spotify|id=30WfHvNaDONv4PydLfQYHx}} | |||
|- | |||
|Jag älskar livet||{{spotify|id=6hmD9yRoomFe8COYMJr2mn}} | |||
|- | |||
|The Moniker och Gosskören ||Halleluja|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Allt de vackra|| | |||
|- | |||
||Änglahund|| | |||
|- | |||
|Oh my god!|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 64.25|25]]'''||Hasse Andersson||Guld och gröna skogar||{{spotify|id=6EnNjWkk1YX3fsTXtwO773}} | |||
|- | |||
|Ida Redig||Regniga nätter, soliga dagar||{{spotify|id=1JS2laMvynnpWd4EkwJGsq}} | |||
|- | |||
|Arvingarna||Midsommarafton du och jag||{{spotify|id=7qVHmYrA6fesY1XJqOM09x}} | |||
|- | |||
|Peter Harryson||Vals om sommaren|| | |||
|- | |||
|Anna Stadling||Nu kan jag se||{{spotify|id=7EfbpYK8Yavj0dtF0wkcsj}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Husbandet ''(bingomusik)''||Idas sommarvisa|| | |||
|- | |||
||Sill i dill|| | |||
|- | |||
|Pastoralsvit|| | |||
|- | |||
|Att angöra en brygga|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar