37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 365: | Rad 365: | ||
|- | |- | ||
|Den blomstertid nu kommer|| | |Den blomstertid nu kommer|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 64.24|24]]'''||rowspan= "4"|Hasse Andersson||Herr Pommes om jag får be||{{spotify|id=59PVR09nJsTALVm1s9fABg}} | |||
|- | |||
|Om man är ett frö||{{spotify|id=1r6kafWxPaqPQI5VG1iRRm}} | |||
|- | |||
|Hej min sköna böna||{{spotify|id=30WfHvNaDONv4PydLfQYHx}} | |||
|- | |||
|Jag älskar livet||{{spotify|id=6hmD9yRoomFe8COYMJr2mn}} | |||
|- | |||
|The Moniker och Gosskören ||Halleluja|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Allt de vackra|| | |||
|- | |||
||Änglahund|| | |||
|- | |||
|Oh my god! | |||
|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar