37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 73: | Rad 73: | ||
|- | |- | ||
|Vågar du, så vågar jag|| | |Vågar du, så vågar jag|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 63.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Andreas Lundstedt||Freedom! '90|| | |||
|- | |||
|Faith|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Gröna små äpplen|| | |||
|- | |||
|Äppelbo gånglåt|| | |||
|- | |||
|As|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar