37 912
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 83: | Rad 83: | ||
|- | |- | ||
|As|| | |As|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 63.06|6]]''' ||rowspan= "2"|Thomas Di Leva||Hunger||{{spotify|id=2U7PsAu582baZLDmi4AyqT}} | |||
|- | |||
|Ingen kan köpa livet||{{spotify|id=0PkvJyHReTqO4S6vTB8cA1}} | |||
|- | |||
|Caspar Camitz||Can you hear the wind|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Everyone is Jesus|| | |||
|- | |||
|Coldtrain|| | |||
|- | |||
|Cake by the ocean|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar