37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 37: | Rad 37: | ||
|- | |- | ||
|Norrsken|| | |Norrsken|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 61.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Elisa Lindström ||Den du är||{{spotify|id=1FVI8Hxnx6BApfSFa3m7uO}} | |||
|- | |||
|För det här är bara början|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Hösten hälsar på|| | |||
|- | |||
|Autumn leaves|| | |||
|- | |||
|Höstvisa|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar