37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
|One of us|| | |One of us|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 61.03|3]]''' ||rowspan= "2"|Roger Pontare||Hel igen||{{spotify|id=5ZzCkhg4eu7IEi8O1ynuuX}} | |||
|- | |||
|När vindarna viskar mitt namn||{{spotify|id=1nSyBcZr8IS9wZcFyvqqE7}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Silverland|| | |||
|- | |||
|Norrland|| | |||
|- | |||
|Norrsken|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar