37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 53: | Rad 53: | ||
|- | |- | ||
|Zillionaire|| | |Zillionaire|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 60.05|5]]''' ||rowspan= "2"|Mustasch ||Änglahund||{{spotify|id=78pbUsshESYGcyA8WwDfcE}} | |||
|- | |||
|Double Nature||{{spotify|id=5xA9VxfWPaJ3Ivspz3JRLh}} | |||
|- | |||
|Isabella Lundgren ||What a wonderful world|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bed on fire|| | |||
|- | |||
|Somewhere over the rainbow|| | |||
|- | |||
|Baba O'Riley|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar