37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 43: | Rad 43: | ||
|- | |- | ||
|Triumphal March|| | |Triumphal March|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Mariette ||The one that got away||{{spotify|id=681Gv9GzBvOhmJ2Qiv3CSk}} | |||
|- | |||
|A milion years||{{spotify|id=5Ba9wvTCOui7xlPtwoUmaR}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||One i million|| | |||
|- | |||
|Billionaire|| | |||
|- | |||
|Zillionaire|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar