37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 29: | Rad 29: | ||
|- | |- | ||
|Euphoria|| | |Euphoria|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 60.03|3]]''' ||rowspan= "2"|Lili & Susie||Bara du och jag||{{spotify|id=22b3XQGse2QIbCXtEkUQ6u}} | |||
|- | |||
|En liten kyss av dig||{{spotify|id=7nPNmTor6HUB0nunKiDcIM}} | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Husbandet ''(bingomusik)''||Hela livet var ett disco|| | |||
|- | |||
|Oh mama|| | |||
|- | |||
|Nessun Dorma|| | |||
|- | |||
|Der vogelfänger bin ich ja|| | |||
|- | |||
|Triumphal March|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar