37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 201: | Rad 201: | ||
|- | |- | ||
|Tack för idag||{{spotify|id=5onOZXhY1L0gE4jAlq6IoH}} | |Tack för idag||{{spotify|id=5onOZXhY1L0gE4jAlq6IoH}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.15|15]]''' || rowspan= "7"|Curt Haagers||Alla Goda Ting Är Tre ||{{spotify|id=0yogv4aw0HcTxw07tVJp5i}} | |||
|- | |||
|Det är kärlek||{{spotify|id=3OG9QgydYZ4GtECJnwByoi}} | |||
|- | |||
|Den enda i världen||{{spotify|id=3bJjaYQiLXurhwutyVWriA}} | |||
|- | |||
|What You've Done to Me||{{spotify|id=7bJrLDCxtRnsREfPpW2Xdz}} | |||
|- | |||
|Soldränkta stränder||{{spotify|id=5Fm6wQHqi0Nyo63fz5W6VD}} | |||
|- | |||
|Rysk folksång||{{spotify|id=6tfJbrkMFIYxNg3WOFPv3J}} | |||
|- | |||
|Wienervals-Potpurri||{{spotify|id=2MTkjMS8I6Qm1qhhJtY3BM}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 06.16|16]]''' || rowspan= "2"| Loket och Thorleifs||Ja det är våren!|| | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 06.16|16]]''' || rowspan= "2"| Loket och Thorleifs||Ja det är våren!|| | ||
Rad 219: | Rad 233: | ||
|- | |- | ||
|Lätta bubblor||{{spotify|id=3IRdoetPurObJk94HXfH8Z}} | |Lätta bubblor||{{spotify|id=3IRdoetPurObJk94HXfH8Z}} | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.17|17]]''' || rowspan= "7"|Flamingokvintetten||Samma tid, samma plats||{{spotify|id=49TkqWkpU7fHqs4oiB6dG2}} | |style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.17|17]]''' || rowspan= "7"|Flamingokvintetten||Samma tid, samma plats||{{spotify|id=49TkqWkpU7fHqs4oiB6dG2}} |
redigeringar