37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 220: | Rad 220: | ||
|Lätta bubblor||{{spotify|id=3IRdoetPurObJk94HXfH8Z}} | |Lätta bubblor||{{spotify|id=3IRdoetPurObJk94HXfH8Z}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 06.15|15]]''' || Curt Haagers||Alla Goda Ting Är Tre ||{{spotify|id=0yogv4aw0HcTxw07tVJp5i}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.15|15]]''' || rowspan= "7"|Curt Haagers||Alla Goda Ting Är Tre ||{{spotify|id=0yogv4aw0HcTxw07tVJp5i}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.17|17]]''' || rowspan= "7"|Flamingokvintetten||Samma tid, samma plats||{{spotify|id=49TkqWkpU7fHqs4oiB6dG2}} | |Det är kärlek||{{spotify|id=3OG9QgydYZ4GtECJnwByoi}} | ||
|- | |||
|Den enda i världen||{{spotify|id=3bJjaYQiLXurhwutyVWriA}} | |||
|- | |||
|What You've Done to Me||{{spotify|id=7bJrLDCxtRnsREfPpW2Xdz}} | |||
|- | |||
|Soldränkta stränder||{{spotify|id=5Fm6wQHqi0Nyo63fz5W6VD}} | |||
|- | |||
|Rysk folksång||{{spotify|id=6tfJbrkMFIYxNg3WOFPv3J}} | |||
|- | |||
|Wienervals-Potpurri||{{spotify|id=2MTkjMS8I6Qm1qhhJtY3BM}} | |||
|- | |||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.17|17]]''' || rowspan= "7"|Flamingokvintetten||Samma tid, samma plats||{{spotify|id=49TkqWkpU7fHqs4oiB6dG2}} | |||
|- | |- | ||
|Minns du Maria||{{spotify|id=4q0o4Vrh08glj622RHLP7g}} | |Minns du Maria||{{spotify|id=4q0o4Vrh08glj622RHLP7g}} |
redigeringar