37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(5 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 103: | Rad 103: | ||
|- | |- | ||
|Drömmar av guld||{{spotify|id=75gT4v76454FnCwb4EKbCS}} | |Drömmar av guld||{{spotify|id=75gT4v76454FnCwb4EKbCS}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.08|8]]''' || rowspan= "7"|Leif Bloms||Dej ska jag älska all min tid||{{spotify|id=2wvpvfByXyidvZKsfv9Zyu}} | |||
|- | |||
|Öppna ett fönster||{{spotify|id=6HX9e0nHNV1lcZhPyv7yvS}} | |||
|- | |||
|Det finns ingenting att hämta||{{spotify|id=0lJeyU8gc37vT8xToz0CMx}} | |||
|- | |||
|Love Letters in the Sand|| | |||
|- | |||
|Stopp Stanna Upp||{{spotify|id=3ZR3judJePAcy86wQitcRC}} | |||
|- | |||
|Det bästa som hänt||{{spotify|id=7xwepU24PtoqzfREuulWt6}} | |||
|- | |||
|Sea Crusies|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.09|9]]''' || rowspan= "7"|Tiffany||Om det känns rätt||{{spotify|id=6N099qz1EAgNLLPmKkyZ2c}} | |||
|- | |||
|Darling||{{spotify|id=0lJTeUDKYAC6XWhfvgRveO}} | |||
|- | |||
|Hemmaman|| | |||
|- | |||
|När vi två är tillsammans||{{spotify|id=3zQ02u1OyqtdCIAvT4CzxO}} | |||
|- | |||
|Please, please baby|| | |||
|- | |||
|Lördag||{{spotify|id=7y05fIOrvTscbcXSlspnTo}} | |||
|- | |||
|Om jag fick va' med dig||{{spotify|id=6525S97GSEYtcCGB079t2d}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.10|10]]''' || rowspan= "7"|Seastars||Du måste skynda dig|| | ||
Rad 117: | Rad 145: | ||
|- | |- | ||
||Every little thing|| | ||Every little thing|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.11|11]]''' || rowspan= "7"|Nick Borgens||Du e' det finaste jag vet||{{spotify|id=3woAY8FaGTFVN1n8l3pGIi}} | |||
|- | |||
|Your Blue Eyes Are Never Gone|| | |||
|- | |||
|This boy || | |||
|- | |||
|Ingen annan e' som du|| | |||
|- | |||
|With a little help from my friends|| | |||
|- | |||
|Honey Pie|| | |||
|- | |||
|Finaste jäntan i klassen||{{spotify|id=1JhIlsFhWaef6fPmbArb0R}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.12|12]]''' || rowspan= "7"|Lasse Stefanz||Soldränkta stränder||{{spotify|id=09Ke3NlOt3YdO9i0MQYRpd}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.12|12]]''' || rowspan= "7"|Lasse Stefanz||Soldränkta stränder||{{spotify|id=09Ke3NlOt3YdO9i0MQYRpd}} | ||
Rad 159: | Rad 201: | ||
|- | |- | ||
|Tack för idag||{{spotify|id=5onOZXhY1L0gE4jAlq6IoH}} | |Tack för idag||{{spotify|id=5onOZXhY1L0gE4jAlq6IoH}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.15|15]]''' || rowspan= "7"|Curt Haagers||Alla Goda Ting Är Tre ||{{spotify|id=0yogv4aw0HcTxw07tVJp5i}} | |||
|- | |||
|Det är kärlek||{{spotify|id=3OG9QgydYZ4GtECJnwByoi}} | |||
|- | |||
|Den enda i världen||{{spotify|id=3bJjaYQiLXurhwutyVWriA}} | |||
|- | |||
|What You've Done to Me||{{spotify|id=7bJrLDCxtRnsREfPpW2Xdz}} | |||
|- | |||
|Soldränkta stränder||{{spotify|id=5Fm6wQHqi0Nyo63fz5W6VD}} | |||
|- | |||
|Rysk folksång||{{spotify|id=6tfJbrkMFIYxNg3WOFPv3J}} | |||
|- | |||
|Wienervals-Potpurri||{{spotify|id=2MTkjMS8I6Qm1qhhJtY3BM}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 06.16|16]]''' || rowspan= "2"| Loket och Thorleifs||Ja det är våren!|| | | style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 06.16|16]]''' || rowspan= "2"| Loket och Thorleifs||Ja det är våren!|| | ||
Rad 178: | Rad 234: | ||
|Lätta bubblor||{{spotify|id=3IRdoetPurObJk94HXfH8Z}} | |Lätta bubblor||{{spotify|id=3IRdoetPurObJk94HXfH8Z}} | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.17|17]]''' || rowspan= "7"|Flamingokvintetten||Samma tid, samma plats||{{spotify|id=49TkqWkpU7fHqs4oiB6dG2}} | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 06.17|17]]''' || rowspan= "7"|Flamingokvintetten||Samma tid, samma plats||{{spotify|id=49TkqWkpU7fHqs4oiB6dG2}} | |||
|- | |- | ||
|Minns du Maria||{{spotify|id=4q0o4Vrh08glj622RHLP7g}} | |Minns du Maria||{{spotify|id=4q0o4Vrh08glj622RHLP7g}} |
redigeringar