37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 155: | Rad 155: | ||
|- | |- | ||
|Aquarius/Let the Sunshine In|| | |Aquarius/Let the Sunshine In|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 59.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Casanovas ||Akta dig för svärmor||{{spotify|id=5m0ecoK0CodeP6ZXSBjrvv}} | |||
|- | |||
|Mota Olle i grind (Amanda Lind)||{{spotify|id=0yNzANyv5hsmDXLZTmIKoq}} | |||
|- | |||
|Nina Söderquist och Mikkey Dee ||Breath|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Casanovas ''(bingomusik)''||Carrie|| | |||
|- | |||
|Bed of roses|| | |||
|- | |||
|Wind of change|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar