37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 61: | Rad 61: | ||
|- | |- | ||
|Macken|| | |Macken|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 59.06|6]]''' ||Anton Hagman||Ingen annan||{{spotify|id=2o8GbdPiiP4MzGOpRsBZbI}} | |||
|- | |||
|Linda Bengtzing ||Äntligen||{{spotify|id=3uJd5Tp4GxGdQnvga3fdgf}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||The Sidewinder|| | |||
|- | |||
|Snakes|| | |||
|- | |||
|Full house|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar