37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 72: | Rad 72: | ||
|Full house|| | |Full house|| | ||
|- | |- | ||
|} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 59.07|7]]''' ||rowspan= "2"|Martin Almgren||Day by day||{{spotify|id=17p4l7uDcnaQw55Eicwtwe}} | ||
|- | |||
|A bitter lullaby||{{spotify|id=6HtCueGaW8LftIaIFc4gf5}} | |||
|- | |||
|Kaiak och Maia Hirasawa||This is just life||{{spotify|id=5hrMnYKChlggu1xQegY1dU}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Bullfest|| | |||
|- | |||
|Big in Japan|| | |||
|- | |||
|Husbandet och Marcos Ubeda ''(bingomusik)''||Pure breeze|| | |||
|-|} |
redigeringar