37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 175: | Rad 175: | ||
|- | |- | ||
|Imagine|| | |Imagine|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.17|17]]''' ||The Boppers||It's Christmas in Las Vegas||{{spotify|id=6MLSMlUnZIdocL7JQgAUOr}} | |||
|- | |||
|Martin Almgren och Johanna Beijbom||En julsaga||{{spotify|id=3eXCrnb4SpvfskBIGQmK0Q}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Sparvöga|| | |||
|- | |||
|Tro|| | |||
|- | |||
| || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar