37 882
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 176: | Rad 176: | ||
|Imagine|| | |Imagine|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 57.17|17]]''' ||rowspan= "2"|The Boppers||It's Christmas in Las Vegas||{{spotify|id=6MLSMlUnZIdocL7JQgAUOr}} | ||
|- | |||
|Jingle Bells | |||
|- | |- | ||
|Martin Almgren och Johanna Beijbom||En julsaga||{{spotify|id=3eXCrnb4SpvfskBIGQmK0Q}} | |Martin Almgren och Johanna Beijbom||En julsaga||{{spotify|id=3eXCrnb4SpvfskBIGQmK0Q}} | ||
Rad 184: | Rad 186: | ||
|Tro|| | |Tro|| | ||
|- | |- | ||
| || | |Ännu doftar kärlek|| | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar