37 865
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 165: | Rad 165: | ||
|- | |- | ||
|Bra vibrationer|| | |Bra vibrationer|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Lasse Stefanz||Två ögon blå||{{spotify|id=080Uju5loC1yygaN9JPwDM}} | |||
|- | |||
|Elainen||{{spotify|id=51Xa9uefyRV7cl9x6JKX6I}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Rudolf med röda mulen|| | |||
|- | |||
|Jag såg mamma kyssa tomten|| | |||
|- | |||
|Imagine|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar