37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 155: | Rad 155: | ||
|- | |- | ||
|Autumn in New York|| | |Autumn in New York|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.15|15]]''' ||Anna Stadling||I natten den fjärde advent||{{spotify|id=7vtKusWiraoHDfKwqUuK9q}} | |||
|- | |||
|Kikki Danielsson||Silver Garland||{{spotify|id=4mo4ckl9cV0bt27acQIpE4}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vi tänder ett ljus i advent|| | |||
|- | |||
|Grown up christmas list|| | |||
|- | |||
|Bra vibrationer|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar