37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 145: | Rad 145: | ||
|- | |- | ||
|Heaven's on fire|| | |Heaven's on fire|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 57.14|14]]''' ||Sannex||Varför|| | |||
|- | |||
|Martin Stenmarck||Jag kan inte glömma||{{spotify|id=7f9jhCZe6FhtKDIhT7Xq4u}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Leende guldbruna ögon|| | |||
|- | |||
|Peta in en pinne i brasan|| | |||
|- | |||
|Autumn in New York|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar