37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 206: | Rad 206: | ||
|Las Vegas|| | |Las Vegas|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.19|19]]''' ||Jill Johnson||Is It Hard Being A Man||{{spotify|id=1WnNBHQg4DDQ7v9kAWqquI}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.19|19]]''' ||rowspan= "2"|Jill Johnson||Is It Hard Being A Man||{{spotify|id=1WnNBHQg4DDQ7v9kAWqquI}} | ||
|- | |- | ||
|My remedy||{{spotify|id=6FKUbDjt3jFN0RMhz0nNng}} | |My remedy||{{spotify|id=6FKUbDjt3jFN0RMhz0nNng}} | ||
Rad 258: | Rad 258: | ||
|Just give me a reason|| | |Just give me a reason|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 56.24|24]]''' || Pernilla Andersson ||Låt det gå (långfinger upp)||{{spotify|id=0prdRlOM7Pj40b0H0DA0eJ}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Caleido||Vågorna|| | |||
|- | |||
|Uti vår hage|| | |||
|- | |||
|För kärlekens skull|| | |||
|- | |||
|Sommarpsalm|| | |||
|- | |||
|Nando F.V och Mendez||Ay amor||{{spotify|id=4RWYDZAkLtK5HE9mabIvq7}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Pierre Eriksson ''(bingomusik)''||Sommar och sol|| | |||
|- | |||
|Boeves psalm|| | |||
|- | |||
|Barfotavisan|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar